GlobalMark – B2B matchmaking, Trade Mission, Business Matchmaking

Neler Yapıyoruz?

PR & DANIŞMANLIK

GlobalMark olarak bizler uluslararası platformda faaliyet gösteren bir pazarlama, danışmanlık ve PR ajansı faaliyeti yürütmekteyiz. İhracatçı birlikleri , Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize sanayi Bölgeleri gibi işbirliği kuruluşları için dünyanın 46 Ülkesinde ticari heyetler, sektörel heyetler, alım heyetleri, fuar ziyaretleri düzenlemekteyiz. İhracat odaklı saha gezileri düzenlenmesi ve devlet teşviklerinin alınması konusunda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

COMPANYMATCHER.COM

GlobalMark olarak ticari eşleştirmelerin daha sağlıklı , profesyonel ve efektif olarak yönetilebilmesi için Companymatcher.com’u tasarlayıp kullanıma sunduk. Bu sistem ile işbirliği kuruluşları çok kısa bir sürede organizasyona ait web site kurulumunu gerçekleştirebilir , eşleştirme kurallarını belirleyebilir ve de randevu alabilmek / verebilmek için link oluşturabilirler. Tüm görüşmeler kayıt altında kalır ve de ölçülebilir ikili iş görüşmeleri organizasyonu gerçekleştirilebilir.

DIŞ TİCARET

Yıllardır biriktirmiş olduğumuz muazzam network ile sadece işbirliği kuruluşlarına değil aynı zamanda yurtdışına açılmak ve hedef müşteriler ile birebir toplantı yapmak isteyen firmalar için de hizmet sunuyoruz. Elimizdeki ağ üzerinden tarafımıza ulaşan talepler ile doğru üreticileri de yabancı alıcılar ile buluşturarak ülkemizin ihracatı açısından bilgi köprüsü oluşturuyoruz.